W semestrze letnim 2022/2023 Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania po raz kolejny organizuje akcję „Wykłady dla chętnych”. Oprócz zajęć w ramach swojego planu studiów wszyscy studenci WSIiZ mogą bezpłatnie skorzystać z możliwości uczęszczania na wybrane przez siebie wykłady. Oferta “Wykładów dla chętnych” obejmuje 42 tematy i blisko 700 godzin zajęć.

Pobierz harmonogram.

Dowiedz się więcej o wykładach oraz Wykładowcach.

Aby zapisać się na wykłady należy wypełnić formularz.

UWAGA

W „Wykładach dla chętnych” można wziąć udział na zasadzie wolnego słuchacza, czyli bez konieczności rejestrowania obecności czy zdawania egzaminu. Prosimy na bieżąco sprawdzać szczegóły dotyczące wykładów na Wirtualnej Uczelni. W bieżącym semestrze wykłady dla chętnych nadal będą realizowane jedynie w formule online, za pośrednictwem nowoczesnego narzędzia – Cisco Webex Meetings.