W semestrze letnim 2020/2021 Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania organizuje akcję „Wykłady dla osób chętnych”. Oprócz zajęć w ramach swojego planu studiów wszyscy studenci WSIiZ mogą bezpłatnie skorzystać z możliwości uczęszczania na wybrane przez siebie wykłady. Oferta “Wykładów dla chętnych” obejmuje 40 tematów i blisko 700 godzin zajęć.

wykłady dla chętnych

Pobierz harmonogram

Dowiedz się więcej o wykładach i Wykładowcach

UWAGA!

W “Wykładach dla chętnych” można wziąć udział bez konieczności rejestrowania obecności czy zdawania egzaminu. Prosimy na bieżąco sprawdzać szczegóły dotyczące wykładów na Wirtualnej Uczelni. Z uwagi na obostrzenia spowodowane pandemią koronawirusa, w bieżącym semestrze wykłady dla chętnych będą realizowane jedynie w formule online, za pośrednictwem platformy – Cisco Webex Meetings.

Zapisy na „Wykłady dla chętnych” już trwają. Aby zgłosić się na zajęcia należy wypełnić formularz.