W ramach współpracy z firmą szkoleniową Reha Akademia, Katedra Fizjoterapii przygotowała ofertę szkoleniową skierowaną do studentów kierunków Fizjoterapia i Kosmetologia.

Oferta kursów, która powstała we współpracy z firmą Reha Akademia, pozwoli studentom podnieść swoje kwalifikacje oraz będzie wsparciem w ich rozwoju zawodowym.

Reha Akademia powstała w oparciu o wieloletnie doświadczenie firmy Medical Sport w organizacji kursów Kinesiotaping. Od ponad 9 lat pod marką Kinesio Polska sukcesywnie kształci kolejne pokolenia fizjoterapeutów, lekarzy i masażystów. Nowy projekt został stworzony z myślą o wszystkich terapeutach-specjalistach, zarówno tych młodych jak i doświadczonych, którzy stale chcą się rozwijać, nabywać nowe umiejętności, wiedzę i kompetencje. Reha Akademia oferuje certyfikowane kursy i szkolenia z dziedziny nauk medycznych. Skrupulatnie przygotowane programy szkoleń mają na celu przekazanie jak największej ilości wiedzy przez prowadzących. Problemowy charakter kursów skupia uwagę na myśleniu przyczynowo skutkowym, dzięki czemu absolwenci mają większą swobodę wykorzystywania nabytej podczas kursu wiedzy w praktyce.

W ramach współpracy studenci mają okazję skorzystać zarówno z kursów z zakresu fizjoterapii jak i kosmetologii. Kursy prowadzone są przez doświadczonych i wykwalifikowanych instruktorów, a dodatkowym atutem jest ich atrakcyjna cena. Wszystkie kursy organizowane są we współpracy dzięki czemu odbywać się będą na terenie Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Jak zapisać się na kurs?

1. Pobierz FORMULARZ ZAPISU oraz wypełnij poszczególne dane.
  2. Gotowy plik prześlij na adres akademia@medicalsport.pl.
  3. W odpowiedzi na przesłany formularz otrzymasz dane do wykonania przelewu na konto bankowe Organizatora, co sprawi, że Twój zapis będzie potwierdzony.