Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie oraz Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie zapraszają na:

Szkołę Giełdową,

która odbędzie się w dniach 10-12.05.2019 r. w Laboratorium Finansowym usytuowanym w Centrum Edukacji Międzynarodowej Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, położonym w Kielnarowej k. Rzeszowa.

Czternastogodzinny kurs „Podstawy inwestowania na giełdzie” przeznaczony jest dla przyszłych i początkujących inwestorów. Obejmuje on zagadnienia, których znajomość jest niezbędna w inwestowaniu, takie jak: funkcjonowanie rynku kapitałowego i giełdy, zasady inwestowania, analiza spółek, sposoby oceny ryzyka, psychologia inwestowania i wiele innych. Koszt uczestnictwa w kursie to 370 zł.

Program realizowany jest przez Fundację GPW pod honorowym patronatem Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik otrzymuje zestaw materiałów edukacyjnych oraz certyfikat ukończenia kursu wydany przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie.

Oraz na

Szkołę Giełdową,

która odbędzie się w dniach 17-19.05.2019 r. w Laboratorium Finansowym usytuowanym w Centrum Edukacji Międzynarodowej Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, położonym w Kielnarowej k. Rzeszowa.

Czternastogodzinny kurs „Giełda dla średnio zaawansowanych”  realizowany jest w trakcie pięciu wykładów i obejmuje łącznie 13 godzin. Do udziału w kursie zapraszamy absolwentów kursu „Podstawy inwestowania na giełdzie” oraz innych zainteresowanych. Zajęcia obejmują m. in. zagadnienia związane z  instrumentami pochodnymi i certyfikatami Turbo, analizą fundamentalną oraz analizą techniczną (świece i ich rodzaje, formacje zmiany i kontynuacji, oscylatory i wskaźniki i teoria potfelowa). Koszt uczestnictwa w kursie to 450 zł.

Program realizowany jest przez Fundację GPW pod honorowym patronatem Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik otrzymuje zestaw materiałów edukacyjnych oraz certyfikat ukończenia kursu wydany przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie, który stanowi ważny atut dla osób poszukujących pracy w instytucjach finansowych.

Wykłady prowadzą wykładowcy wyższych uczelni, praktycy i specjaliści rynku kapitałowego: Dariusz Baran (Bank Zachodni WBK, Dyrektor Oddziału), Bartłomiej Cieszyński (Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie, menedżer z wieloletnim doświadczeniem w firmach polskich i międzynarodowych, m. in. wprowadzał na polski rynek Pierwszy Polski Fundusz Powierniczy Pioneer), Agata Gemzik-Salwach (Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie, doktor nauk ekonomicznych, doświadczenie jako doradca ds. wdrożenia programów naprawczych w przedsiębiorstwach, członek Komitetu Inwestycyjnego w Funduszu Inwestycyjnym InnoFund, przygotowywała wyceny przedsiębiorstw oraz  teasery inwestycyjne dla spółek giełdowych), Paweł Perz (Politechnika Rzeszowska, doktor nauk ekonomicznych, naukowo związany z tematyka giełdową, członek Polskiego Stowarzyszenia Ryzyka Finansowego, członek Komitetu Inwestycyjnego funduszu seed capital InnoFund) oraz Filip Zaliszewski (Alior Bank, Doradca ds. Kluczowych Klientów, zajmuje się kwestiami stricte inwestycyjnymi, przeprowadza transakcje na rynku FOREX i handluje na rynku opcji binarnych)

Liczba miejsc ograniczona. Kryteria rekrutacyjne to kolejność zgłoszeń i rejestracja opłaty.

Więcej informacji na stronach: