Studenci z Polski opowiedzieli swoim kolegom i koleżankom z innych krajów o naszej kulturze i tradycjach, był też quiz z nagrodami, zabawy integracyjne i smaczny poczęstunek. Tak wyglądało ostatnie wydarzenie z cyklu Spotkanie Kultur w Klubie Akademickim IQ.

Cieszę się, że mogliśmy się spotkać i spędzić czas z innymi studentami, jest to coś czego brakowało nam przez ostatni czas. Byłam zaskoczona formą, w jakiej była przeprowadzona ta edycja Spotkania Kultur. Dzięki podziałowi na grupy mogliśmy się integrować. Nasze zadania były trudne, ale jednocześnie zabawne. Rywalizacja była zacięta, ale wydaje mi się, że każdy bawił się naprawdę świetnie. Zabawna była przede wszystkim nauka belgijki – ten taniec nie jest wcale taki prosty, jak się wydaje. Podsumowując – podczas tej edycji wydarzenia w ciekawy sposób poznaliśmy sporo ciekawych faktów o Polsce i Polakach – ocenia studentka z Kazachstanu Tomiris Seitzhaparova,  ambasadorka WSIiZ.

Ważnym punktem spotkania był także przegląd polskich hitów wszech czasów. Wydarzenie odbywało się w języku angielskim. Organizatorem było Biuro Wsparcia Studentów Międzynarodowych.