Podczas kolejnego spotkania z cyklu „Loża biznesu” uczestnicy mieli okazję zgłębić tajniki makijażu Foxy eyes. Gościem była Pani Iwona Pięknik, Make Up Artist oraz trener Branży Beauty. W ramach wydarzenia przeprowadzono Certyfikowane Warsztaty Makijażu przy współpracy z marką Pierre René.

Pierwsza część warsztatów obejmowała część teoretyczną, podczas której Pani Iwona Pięknik wykonała makijaż na modelce z jednoczesnym tłumaczeniem kursantom wszystkich kroków makijażu Foxy eyes. Druga część dotyczyła części praktycznej – studentki dobierając się w pary, wykonywały makijaż.

W spotkaniu uczestniczyło 30 studentek z kierunku Kosmetologia. Warsztaty cieszą się ogromnym zainteresowaniem, przez co została utworzona druga grupa warsztatowa. II tura warsztatów odbędzie się 2.12.2022.

Uczestnicy otrzymali upominki od marki Pierre René.