26 marca 2009 roku o godzinie 17:00 w sali konferencyjnej rzeszowskiego Grand Hotelu odbyła się kolejna edycja spotkań XRAII.

– Tym razem zajmiemy się problematyką nowych projektów internetowych ("startupy") ich zarządzania oraz finansowania – wyjaśniał przed spotkaniem Mateusz Tułecki, jeden z organizatorów.

W spotkaniu uczestniczyli znakomici eksperci. Oto oni:

Bartek Raciborski – z internetem związany od zeszłego stulecia, zarządza projektami, sam tworzy. Członek zespołu zarządzającego Venture Incubator, obecnie rozwija serwis SportoweFakty.pl

Adam Zygadlewicz – współwłaściciel kultowego Netguru, organizator spotkań Barcamp w Poznaniu oraz imprezy Democamp. O tworzeniu i wdrażaniu projektów w sieci wie prawie wszystko.

Ziemowit Michno – Dyrektor Strategiczny Ideo Sp. z o.o., firmy realizującej zróżnicowane projekty dla największych firm. Wśród klientów znajdują się między innymi: GlaxoSmithKline, Zelmer, Polpharma, Black Red White… długo by wymieniać. A poza tym, co nie mniej istotne, firma działa w Rzeszowie. I to z z sukcesem…

Marcin Sulikowski – rozkręca i angażuje się w zróżnicowane projekty w sieci, współtworzył serwisy: sluber.pl, oiola.com. Obecnie rozwija projekt: cartoteka.pl, współpracując z e-point S.A. zarządza przedsięwzięciem ActiveForms.

Aleksandra Bienas – o finansowaniu obiecujących projektów internetowych wie wszystko, niezależnie, czy są to kwestie prawne, finansowe, czy marketingowe… PR & Marketing Manager, Executive Assistant w IIF S.A.

Szczegółowe informacje na stronie: xraii.pl

Organizatorzy spotkania: Internetowe Koło Studenckie oraz Katedra Grafiki Komputerowej i Nowych Mediów.