Na kulturalnej mapie Rzeszowa przybyło kolejne miejsce przyjazne dla studentów Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania, to klub muzyczny Wytwórnia.

Wytwórnia, to jedno z ważniejszych miejsc na studenckiej mapie Rzeszowa. W klubie kilka razy w miesiącu odbywają się koncerty największych polskich gwiazd. Zarówno rockowych, popowych jak i hiphopowych.

Nasza uczelnia została partnerem klubu, na zasadzie barterowej wymiany. Dzięki nawiązanej współpracy studenci Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej współpracujący z uczelnianymi mediami tj. magazynem Pressjaradioeter.fm doskonalą swój warsztat przeprowadzając wywiady z artystami, którzy tam występują. Dzięki akredytacjom mogą także tworzyć relacje i fotoreportaże. Nasi studenci opisywali już m.in. koncert Dawida Podsiadło, Domowych Melodii czy występ Grubsona i Jamala. Nasi studenci byli także obecni podczas dwudniowego Odlot Festiwalu podczas którego wystąpili m.in. Coma, Lao Che i Luxtorpeda.

Dodatkowo uczelniane media otrzymują pulę bezpłatnych biletów na wydarzenia organizowane w klubie Wytwórnia. Szansę na zdobycie darmowych biletów mają wszyscy studenci, dzięki konkursom organizowanym na antenie radioeter.fm