Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie po raz kolejny zagra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Zapraszamy do udziału w 30. Finale WOŚP oraz zachęcamy do licytacji przedmiotów i spotkań, które dla Państwa przygotowaliśmy.

Nasza przyszłość zależy od nas – spotkanie przy kawie z dr hab. inż. Tadeuszem Pomiankiem, Prezydentem WSIiZ, oraz dr Wergiliuszem Gołąbkiem, Rektorem WSIiZ

LICYTUJ – Cena wywoławcza: 200 zł

Co trzeba wiedzieć o „Anatomii władzy i nowej prawicy”? – spotkanie z dr hab. Aleksandrem Hallem, cenionym komentatorem polskiej sceny politycznej, wykładowcą WSIiZ

LICYTUJ – Cena wywoławcza 150 zł

Ekologiczna kosmetologia w teorii i praktyce – warsztaty z recepturowania kosmetyków

LICYTUJ – Cena wywoławcza 1000 zł

Miejsce honorowe w loży VIP na spotkaniu: „O życiu i nadziei” z ks. Adamem Bonieckim połączone z projekcją filmu dokumentalnego „xABo: Ksiądz Boniecki”

LICYTUJ – Cena wywoławcza: 100 zł

Pakiet książek ks. prof. Michała Hellera z dedykacją Autora

Publikacje ufundowało wydawnictwo Copernicus Center Press.

LICYTUJ – Cena wywoławcza: 150 zł

Wszystko, co chciałabyś/chciałbyś wiedzieć o tym, co nas truje i jak tego unikać? – spotkanie przy kawie z dr hab. Konradem Szychowskim, prof. WSIiZ

LICYTUJ – Cena wywoławcza: 100 zł.

Wszystko, co chciałabyś/chciałbyś wiedzieć o życiu Freda Zinnemanna – spotkanie z dr Grażyną Bochenek, autorką książki „Fredek, Rzeszów, Hollywood. Opowieści o Fredzie Zinnemannie”.

Dodatkową niespodzianką będzie książka z indywidualną dedykacją Autorki. Publikację ufundowało Wydawnictwo Austeria.

LICYTUJ – Cena wywoławcza: 100 zł

„Krzyżacy”, „Dziecko Rosemary” albo „Faces of Jazz” – wybrany plakat dr Patrycji Longawy, zwyciężczyni wielu prestiżowych konkursów krajowych i międzynarodowych

LICYTUJ – Cena wywoławcza 200 zł

„Autyzm”, Kinga Bysko, grafika, plakat społeczny, zwycięska praca IV Przeglądu Prac Graficznych „Deadline” 2021

LICYTUJ – Cena wywoławcza 100 zł

Książka z autografem Laureata Nagrody Nobla: „Maszyna genów. Wyścig do rozszyfrowania tajemnic rybosomu” Venki Ramakrishnana

LICYTUJ – Cena wywoławcza: 70 zł

Wystawione spotkania i przedmioty można licytować do 30 stycznia 2022 roku. Cały dochód ze wszystkich aukcji zostanie przekazany na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku WOŚP gra dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku dzieci.

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie od 2015 roku aktywnie włącza się w finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W poprzednich latach na rzecz WOŚPu Uczelnia przekazała m.in.: prace prof. Wiktora Zina, vouchery na widokowy lot szybowcem, możliwość nagrania trailera wideo w studiu telewizyjnym WSIiZ, spotkanie ze specjalistami z zakresu zakładania firm oraz startupów technologicznych, liczne grafiki i publikacje a także bilet na konferencję Internet Beta. W ubiegłym roku najwyższe kwoty na licytacji osiągnęły grafika wykonana przez studenta WSIiZ (1. miejsce w konkursie Deadline), którą sprzedano za 455 zł oraz  pierwsze polskie wydanie dzieła Isaaca Newtona, które osiągnęło cenę 375 zł.