Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie po raz kolejny zagra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Zapraszamy do udziału w 31. Finale WOŚP oraz zachęcamy do licytacji przedmiotów i spotkań, które dla Państwa przygotowaliśmy.

20-godzinny kurs nauki języka chińskiego na poziomie podstawowym, realizowany w formie on-line

Szkolenie Cisco Certified Network Associate realizowane w formie on-line

LICYTUJ – Cena wywoławcza: 1000 zł

„Ekologiczna kosmetologia w teorii i praktyce” – warsztaty z recepturowania kosmetyków pielęgnacyjnych

LICYTUJ – Cena wywoławcza: 300 zł

Voucher o wartości 1500 zł na studia podyplomowe w roku akademickim 2023/2024

Plakat „Hope” dr Patrycji Longawy wraz z autografem

LICYTUJ – Cena wywoławcza: 100 zł

Pakiet bestsellerów wydawnictwa CCPress. Wśród publikacji książka z autografem ks. prof. Michała Hellera pt. „Pytanie glinianego garnka. Kazania krótkie o wojnie i pokoju”

LICYTUJ – Cena wywoławcza: 200 zł

Kolacja oraz zaproszenie Vip dla dwóch osób na spotkanie z cyklu „Wielkie pytania w nauce”, w którym wezmą udział prof. Jerzy Bralczyk i prof. Jan Miodek

LICYTUJ – Cena wywoławcza: 400 zł

Indywidualne warsztaty makijażu z analizą kolorystyczną – „Makijaż dzienny” poprowadzone przez wizażystkę Katedry Kosmetologii WSIiZ

LICYTUJ – Cena wywoławcza: 200 zł

Plakat zwyciężczyni I Biennale im. Józefa Szajny Anastasii Vasyliuk wraz z autografem

LICYTUJ – Cena wywoławcza: 100 zł

Wystawione spotkania i przedmioty można licytować do 29 stycznia 2023 roku. Cały dochód ze wszystkich aukcji zostanie przekazany na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku WOŚP zbiera pieniądze na walkę z sepsą, chorobą, która jest zabójcą wielu pacjentów.

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie od 2015 roku aktywnie włącza się w finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W poprzednich latach na rzecz WOŚPu Uczelnia przekazała m.in.: plakaty dr Patrycji Longawy, spotkanie z dr Grażyną Bochenek – autorką książki „Fredek, Rzeszów, Hollywood. Opowieści o Fredzie Zinnemannie”, pakiet książek ks. prof. Michała Hellera z dedykacją Autora, prace prof. Wiktora Zina, vouchery na widokowy lot szybowcem, możliwość nagrania trailera wideo w studiu telewizyjnym WSIiZ oraz spotkanie ze specjalistami z zakresu zakładania firm oraz startupów technologicznych.