Pracownicy WSIiZ wzięli udział w corocznym spotkaniu integracyjnym czyli WSIiZ Team Festival. Jego ważną częścią było uhonorowanie najbardziej aktywnych pracowników.

Podczas tegorocznego spotkania Władze Uczelni przyznały indywidualne wyróżnienia pracownikom – Nagrody Prezydenta i Rektora. Nagrody trafiły do osób, które niedawno uzyskały nowy tytuł lub stopień naukowy, wykazują dużą aktywność publikacyjną oraz angażują się w pracę na rzecz Uczelni. Prezydent i Rektor w dowód uznania za wieloletnią, pełną osobistego zaangażowania pracę na rzecz WSIiZ przyznali także dwie nagrody okolicznościowe, które trafiły do Zbigniewa Szmuca i Stanisława Koraba.

Nagrody Prezydenta i Rektora 2024 za osiągnięcia naukowe otrzymali: dr hab. Konrad Szocik, prof. WSIiZ, dr hab. Patrycja Longawa, prof. WSIiZ, dr Mikołaj Birek, dr Gabriela Piechnik-Czyż, dr Łukasz Cywiński, dr Marek Giebułtowski, dr Małgorzata Sokół, dr Katarzyna Mormul, dr Blanka Martowska, dr Karolina Palimąka, dr hab. Katarzyna Gaweł-Bęben, prof. WSIiZ, prof. dr hab. Roman Lesyk, dr hab. Anna Tabęcka-Łonczyńska, prof. WSIiZ, dr Anna Lewandowska, dr hab. Konrad Szychowski, prof. WSIiZ, dr Bartosz Skóra, dr hab. inż. Teresa Mroczek. Nagrody zespołowe otrzymały: dr hab. Zofia Nizioł-Łukaszewska, prof. WSIiZ, mgr  Martyna Zagórska-Dziok i mgr Aleksandra Ziemlewska, oraz dr Małgorzata Rataj i dr Yrena Berezovska.

Nagrody Prezydenta i Rektora 2024 otrzymali również pracownicy: dr Katarzyna Kurzępa-Dedo, dr Monika Struck-Peregończyk, mgr Natalia Guz, mgr Bartosz Cieszyński, mgr Iwona Jazownik, mgr Michalina Mróz, mgr Ewa Podgórska. Nagrody zespołowe otrzymali do: inż. Ewa Basara, inż. Tomasz Rajzer, Sebastian Pociask i inż.  Damian Kontek, oraz Adam Janusz, Dawid Czyż, Mariusz Hanus i Mariusz Guzek.

Spotkanie integracyjne w Kampusie WSIiZ w Kielnarowej poprowadzili Anna Klee-Bylica i Szymon Taranda. Prowadzący przywitali także w imieniu Uczelni nowych pracowników. Odbyła się również TOMBOLA WSIiZ – losowanie nagród. Maszynę losującą obsługiwał Prorektor dr hab. Konrad Szocik, prof. WSIiZ.

Po części oficjalnej na scenie auli Centrum Turystyki i Rekreacji WSIiZ wystąpił kabaret DISCO AMANTI. WSIiZ Team Festival zakończył się wspólną zabawą w Tabernie pod Sosnami.