Dr Agata Gemzik-Salwach, dr Joanna Podgórska i dr Kateryna Lysenko-Ryba wzięły udział w stażu dydaktycznym w Barcelona School of Management Pompeu Fabra University w Hiszpanii. Wyjazd był zorganizowany w ramach projektu finansowanego przez UE „Uczelnia przyszłości”.

Główne założenia stażu polegały na wymianie doświadczeń związanych z organizacją dydaktyki na obu uczelniach. Przedstawicielki WSIZ rozmawiały na temat kształcenia i organizacji roku akademickiego z Rodrigo Cetina, Dziekanem ds. Kształcenia i Spraw Akademickich, Oriol Montanyà Vilalta, Prodziekanem ds. rozwoju i programów partnerskich, Ramon Bastida Vialcanet, Prodziekanem ds. transferu wiedzy.

Odbyło się również spotkanie związane z wykorzystaniem nowoczesnych metod i technologii w nauczaniu z Quico Marín z Działu Edukacji Online i Cristina Torralbo z Akademickiego Działu Programowania i Jakości. Spotkania były bardzo owocne, pełne ciekawych studiów przypadków oraz pomysłów na dalszą współpracę.