Drodzy Studenci! Witamy w gronie społeczności akademickiej! Z niecierpliwością czekamy na Was na naszym kampusie i życzymy udanego startu w nowy rok akademicki. Poniżej znajdziecie kluczowe informacje, które ułatwią Wam rozpoczęcie studiów.

Immatrykulacja i spotkanie organizacyjne

Uczestnictwo w Immatrykulacji to ważne wydarzenie w życiu każdego studenta rozpoczynającego studia. Po uroczystej Immatrykulacji odbędzie się spotkanie organizacyjne. Obecność jest obowiązkowa! Szczegóły odnośnie miejsca i terminu znajdziecie tutaj.

Status studenta

Każdy nowoprzyjęty student oficjalnie uzyska status studenta w dniu 1 października 2023 r.

Wirtualna Uczelnia

Logowanie do Wirtualnej Uczelni będzie możliwe pod koniec września. Dane do logowania wraz z instrukcją pojawią się w panelu rekrutacyjnym. Harmonogram zajęć zostanie udostępniony na platformie Wirtualna Uczelnia najpóźniej w dniu spotkania organizacyjnego. Aby otrzymać legitymację studencką należy wpłacić 22 zł na indywidualne subkonto (zakładka „Kwestura”) oraz zatwierdzić poprawność danych (zakładka „Dane personalne). To przyspieszy otrzymanie legitymacji studenckiej. Po odbiór legitymacji należy zgłosić się do Dziekanatu po otrzymaniu  wiadomości e-mail potwierdzającej jej przygotowanie.

Czesne

Pierwszą ratę czesnego należy wnieść do 10 października 2023 r. Wpłaty należy dokonać na indywidualne subkonto (zakładka „Kwestura”). Gdyby dane do wpłaty nie były jeszcze widoczne w Wirtualnej Uczelni, można wpłacić pierwszą ratę na numer konta: PeKaO S.A. II/O Rzeszów 86 1240 2614 1111 0000 3963 3628. Pamiętaj! Subkonta przypisane są do jednej osoby! Nie udostępniaj swojego subkonta innym studentom!

Znajdź swoją salę!

Zapraszamy na wirtualny spacer po kampusie, który pomoże Wam zlokalizować sale oraz ważne miejsca na terenie uczelni. Wystarczy kliknąć tutaj. Zajrzyjcie również poniżej – studentka Ania oprowadzi Was po naszym głównym budynku i opowie, jak odnaleźć się w murach uczelni, gdzie znaleźć dziekanat czy co można robić w Klubie IQ