Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania zaprasza uczniów szkół średnich do udziału w Wielkiej Powtórce Maturalnej. Już w najbliższy piątek zagadnienia z matematyki i języka polskiego (poziom podstawowy) zaprezentują egzaminatorzy z Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

To ostatni moment na powtórkę materiału przed majową maturą. Aby uporządkować wiedzę przed egzaminem dojrzałości zapraszamy do wzięcia udziału w Wielkiej Powtórce Maturalnej. Jest to największe wydarzenie stacjonarne dla maturzystów, z którego skorzystało do tej pory ponad 38 tysięcy uczniów. Rzeszów jest jednym z 9 miast, w których w tym roku odbędą się zajęcia stacjonarne. Partnerem wydarzenia jest Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie.

Wielka Powtórka z Matematyki

15.04.2022 rok, godz. 10:00-13:30, Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania (ul. Sucharskiego 2, Rzeszów)

Spotkanie poprowadzi mgr Tomasz Kokot – założyciel kanału Matma dla humanów i gospodarz Matematycznych Poniedziałków, który dobrze wie jak sprawić, by matura z matematyki stała się prosta! Na Wielkiej Powtórce Maturalnej Pan Tomasz Kokot pokaże uczniom łatwe do zastosowania sposoby rozwiązywania zadań maturalnych.

Wielka Powtórka z Języka Polskiego

15.04.2022 rok, godz. 14:00-17:30, Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania (ul. Sucharskiego 2, Rzeszów)

Zajęcia przygotowała mgr Justyna Nazar – prowadząca podcast Literacka Środa dla maturzystów. W trakcie Wielkiej Powtórki Maturalnej Pani Nazar opowie, jak należy przygotować się do egzaminu z języka polskiego na poziomie podstawowym oraz na co należy zwrócić szczególną uwagę.

Osoby, które chciałby powtórzyć wiedzę z innych przedmiotów (np. biologia, chemia, język angielski) mogą to zrobić online. Szczegóły dostępne są na stronie internetowej organizatora.