W Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania odbędzie się Wielka Powtórka Maturalna dla uczniów szkół średnich. W sobotę 27 kwietnia br. zagadnienia z matematyki i języka polskiego (poziom podstawowy) zaprezentują egzaminatorzy z Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

To ostatni moment na powtórkę materiału przed majową maturą. Aby uporządkować wiedzę przed egzaminem dojrzałości zapraszamy do wzięcia udziału w Wielkiej Powtórce Maturalnej. Jest to największe wydarzenie stacjonarne dla maturzystów, z którego skorzystało do tej pory ponad 95 tysięcy uczniów. Rzeszów jest jednym z 8 miast, w których w tym roku odbędą się zajęcia stacjonarne. Organizatorem wydarzenia jest Polskie Centrum Kształcenia i Edukacji sp. z o.o. Partnerem wydarzenia jest Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie.

Wielka Powtórka z Języka Polskiego

27.04.2024 rok, godz. 9:00-13:30, Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania (ul. Sucharskiego 2, Rzeszów)

Zajęcia przygotowała mgr Justyna Nazar – w trakcie Wielkiej Powtórki Maturalnej opowie, jak należy przygotować się do egzaminu z języka polskiego na poziomie podstawowym oraz na co należy zwrócić szczególną uwagę.

Wielka Powtórka z Matematyki

27.04.2024 rok, godz. 14:00-18:30, Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania (ul. Sucharskiego 2, Rzeszów)

Spotkanie poprowadzi mgr Tomasz Kokot – na Wielkiej Powtórce Maturalnej  pokaże uczniom łatwe do zastosowania sposoby rozwiązywania zadań maturalnych.

Osoby, które chciałby powtórzyć wiedzę z innych przedmiotów (np. biologia, chemia, język angielski) mogą to zrobić online. Szczegóły dostępne są na stronie internetowej organizatora.

Grafika zapowiadająca Wielką Powtórkę Maturalną – napis ten znajduje się na górze strony, pod nim w czerwonym prostokącie biały napis – Rzeszów i w fioletowym prostokącie biały napis – 27 kwietnia. Pod nimi napis – Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania, ul. Sucharskiego 2, Rzeszów. Pod napisami czarno-białe zdjęcie pięciu osób – trzech kobiet i dwóch mężczyzn. Po prawej stronie grafiki logo Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Po lewej stronie od strzałek wymienionych kilka miast w Polsce.