Za nami wernisaż IV Przeglądu Prac Graficznych „Deadline”. W uczelnianym konkursie zwyciężyła praca Kingi Bysko, a wyróżnienia honorowe przypadły Karolowi Sowie oraz Sarze Argasińskiej. Uroczyste otwarcie wystawy miało miejsce w piątek, 28 stycznia 2022 roku.

Wernisaż Przeglądu Prac Graficznych „Deadline” – z uwagi na obostrzenia pandemiczne – odbył się w wąskim gronie laureatów i zaproszonych gości. Nagrodzone prace będzie można oglądać przez dwa miesiące w Centrum Turystyki i Rekreacji w Kielnarowej.

Przegląd Prac Graficznych „Deadline” to zbiór najlepszych, wyselekcjonowanych przez dydaktyków WSIiZ, prac studentów i absolwentów. Prace te stanowią przekrój projektów realizowanych w ramach zajęć na kierunku Grafika i Produkcja Multimedialna. W tym roku, jak przyznaje dr Patrycja Longawa: członkowie jury musieli ocenić prawie 200 prac. Konkurs składał się z kilku etapów, począwszy od selekcji wstępnej, kończąc na wyborze zwycięzców.

Autorzy wybranych przez Jury prac to: Kinga Bysko, Karol Sowa, Sara Argasińska, Rafał Hanus, Anna Voitiuk, Krystian Sikora, Olaf Żuk, Barbara Gierut, Daria Pyziak, Natalia Piwońska, Adrianna Rzepka, Łukasz Pasternak, Maria Szydło, Angelika Prędkaw, Dominik Kamiński, Martyna Zajdel, Klaudia Czapla, Paulina Kmiecik, Aleksandra Zastawny, Kinga Derendal, Gabriela Sądej, Magdalena Radzimowska, Norbert Niezgoda, Marcin Surmacz, Mateusz Gradowski, Patrycja Głodek, Wojciech Błażej, Dawid Czyż, Barbara Gierut, Aleksandra Wiewióra, Maria Szydło, Barbara Gierut, Matyna Zajdel , Justyna Cacoń-Damien.