„Zarządzanie kryzysowe w kontekście doświadczeń związanych z koronawirusem” to temat kolejnej edycji Wednesday Innovation Night organizowanej przez Podkarpackie Centrum Innowacji.

Pandemia koronawirusa powoduje olbrzymie konsekwencje ekonomiczne, w związku z czym liczne firmy zmuszone są do podejmowania poważnych, często fundamentalnych decyzji: np. dokonania zwolnień albo zaplanowania ich. W trakcie najbliższego spotkania eksperci opowiedzą, jakie działania są konieczne do podjęcia w czasie pandemii (z punktu widzenia przedsiębiorcy) oraz w jak sposób komunikować kluczowe zmiany.  Zaproszonymi do udziału w Wednesday Innovation Night gośćmi są : Dariusz Tworzydło, profesor Uniwersytetu Warszawskiego oraz ekspert ds. public relations oraz Szymon Sikorski, strateg i CEO w Agencji PR Publicon.

Środowa edycja wydarzenia ma charakter spotkania wirtualnego.

– „Mając na uwadze bezpieczeństwo naszych gości i ekspertów, Wednesday Innovation Night zostało przeniesione do świata Internetu. Zachęcamy użytkowników naszego wydarzenia do nawiązywania kontaktów on-line. Planujemy także możliwość networkingu służącego budowaniu relacji, poznania potrzeb i pomysłów studentów oraz naukowców, które mogą być płaszczyzną do nowych inicjatyw i wspólnych działań dla przedsiębiorców z regionu” – podkreśla Kacper Moczarny, koordynator wydarzenia w Podkarpackim Centrum Innowacji.

Wednesday Innovation Night  (WIN) jest cyklicznym wydarzeniem przeznaczonym dla osób zainteresowanych szeroko rozumianą przedsiębiorczością. Zapraszani są również studenci, naukowcy, przedstawiciele klastrów, twórcy prac badawczo-rozwojowych z podkarpackich uczelni oraz przedstawiciele aniołów biznesu i funduszy venture capital, poszukujący możliwości lokowania kapitału w ciekawe inicjatywy.

Wydarzenie odbędzie się 29 kwietnia o godzinie 18:00. Udział w nim jest bezpłatny, ale obowiązuje wcześniejsza rejestracja online: http://bit.ly/vwin4

Więcej informacji dotyczących Wednesday Innovation Night  można znaleźć na stronie internetowej Podkarpackiego Centrum Innowacji: http://www.pcinn.org