Czy wiesz, że posiadając podstawowe umiejętności obsługi komputera i Internetu możesz zostać programistą front-end? Wystarczy, że skorzystasz z 7-miesięcznych warsztatów, organizowanych przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie oraz Ideo. Od Ciebie oczekujemy tylko chęci do nauki. My zapewniamy 180 godzin warsztatów, 100 godzin kursów online, prowadzących – praktyków. Na najlepszych czekają staże, a nawet praca.

Na warsztatach oprócz 180 godzin zajęć warsztatowych w laboratoriach komputerowych, będziesz przygotowywał projekty pod okiem trenerów z firmy Ideo, MobiTouch i Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, które pozwolą Ci zbudować swoje portfolio. Dodatkowo dostaniesz dostęp do profesjonalnych kursów i materiałów online z portalu strefakursow.pl, dzięki czemu będziesz mógł powtórzyć i poszerzyć swoją wiedzę zdobytą podczas laboratoriów w dowolnych czasie. Dostęp do kursów video jest nielimitowany, po ich oglądnięciu możesz przystąpić do testu i po jego zdaniu otrzymasz certyfikat potwierdzający Twoje umiejętności.

Po zakończeniu warsztatu możesz otrzymać propozycję stażu w wybranych firmach informatycznych z regionu.

Jak się zapisać?

Wejdź na stronę webakademia.it/aplikuj i wypełnij formularz kontaktowy. Zapisy trwają do 19.02.2020
Więcej informacji: webakademia.it