Podczas Dnia Otwartego WSIiZ dowiesz się m.in. czego Chat GPT za Ciebie nie napisze oraz jak zarządzać bezpieczeństwem danych w cyberprzestrzeni. Ponadto każda chętna osoba będzie mogła stworzyć swój własny kosmetyk oraz poznać podstawy fotogrametrii. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Paweł Grabias – znany YouTuber, twórca popularnego kanału Rock Your English. Zapraszamy 28 maja 2024 r. do kampusu WSIiZ w Kielnarowej.

W trakcie wydarzenia wykładowcy i studenci WSIiZ będą udzielać szczegółowych informacji na temat kierunków, specjalności, programu studiów, stypendiów oraz oferty dodatkowej: kół naukowych, działań samorządu studenckiego, praktyk, wyjazdów zagranicznych… i wielu innych tematów.

Czekamy na uczniów i maturzystów oferując im bogaty program warsztatów praktycznych:

• Czego Chat GPT za Ciebie nie napisze?
  • Odkryj trzeci wymiar: od zdjęcia do modelu 3D – warsztat fotogrametrii
  • Burczy Ci w brzuchu, czy w głowie? Rola mózgu w kontroli apetytu – warsztat połączony z quizem zdrowotnym
  • Jak branża modowa zmienia świat
  • Poznaj etapy prawidłowej pielęgnacji skóry twarzy
  • Social media chic. Kreatywne selfie
  • The world at your doorstep: multiculturalism in university life (prowadzony w j. angielskim)
  • Zarządzanie bezpieczeństwem danych w cyberprzestrzeni

Warsztaty dla uczniów – zobacz grafik i szczegółowe opisy.

Nauczycieli zapraszamy do Strefy Belfra oraz na warsztaty (potwierdzone certyfikatem):

• Sztuczna inteligencja w klasie: przydatne narzędzia dla nauczycieli
  • Uczeń jako obiekt i sprawca hejtu rówieśniczego

Warsztaty dla nauczycieli potwierdzone certyfikatami – zobacz grafik i szczegółowe opisy.

Dla naszych Gości przygotowaliśmy również:

• Strefę KARIERY I ROZWOJU – określisz swoje predyspozycje zawodowe, spotkasz się z psychologiem i doradcą zawodowym, poznasz ofertę Biura Karier
  • Strefę NAUKI – poznasz ofertę kół naukowych, skorzystasz z gogle VR, symulatora jazdy pojazdami ciężarowymi, poznasz pracę radaru lotu
  • Strefę ZDROWIA i ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU – otrzymasz porady dietetyczne, poznasz zrównoważoną modę oraz podstawy makijażu i pielęgnacji
  • Strefę ATRAKCJI – zobaczysz pokaz Mistrza Europy WKSF Kettlebell Sport, skorzystasz ze strzelnicy i tyrolki, bramki celnościowej i weźmiesz udział w rozgrywkach sportowych
  • Strefę ROZRYWKI I CHILLOUTU – czekają na Ciebie warsztaty taneczne: salsa, bachata, tańce afrykańskie
  • Strefę POCZĘSTUNKU – dania z grilla: tradycyjne i wegetariańskie, napoje
  • Loterię fantowa – do wygrania gadżety sportowe, wejściówki/zniżki do kina, kręgielni, siłowni, na gokarty, itp.

Wydarzeniem specjalnym będzie spotkanie z Rafałem Grabiasem, twórcą popularnego kanału Rock Your English na YouTube. Kanał Rock Your English poświęcony gramatyce języka angielskiego ma około 500 tysięcy subskrybentów, a jego profil na Instagramie obserwuje prawie 100 tysięcy osób!

Zachęcamy do zgłoszenia uczestnictwa grup zorganizowanych i osób indywidualnych do 22 maja
(liczba miejsc jest ograniczonadecyduje kolejność zgłoszeń). Formularz rejestracyjny znajduje się TUTAJ. W przypadku pytań prosimy o kontakt z Biurem Organizacji i Współpracy –  bow@wsiz.edu.pl, tel. (17) 8661254/ (17) 8661281.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęło Radio Eska. Partnerem strategicznym jest Miasto Rzeszów.

Zobacz cały program Dnia Otwartego Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.