Mamy zaszczyt i ogromną przyjemność zaprosić Państwa na uroczystość wręczenia dyplomów ukończenia studiów licencjackich oraz magisterskich Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie.

Graduacja odbywa się w dniach 25-26 listopada 2009 roku (środa-czwartek) w siedzibie Uczelni, przy ul. Sucharskiego 2, w Auli RA3.

W celu przygotowania się do uroczystości (ubranie się w togi i birety) prosimy o przybycie na 40 minut przed rozpoczęciem uroczystości do Sali RA07. Przewiduje się, że czas trwania Graduacji nie przekroczy 60 minut.

UWAGA! Dziekanat WSIiZ przypomina, że warunkiem otrzymania dyplomu ukończenia studiów podczas uroczystej GRADUACJI jest odebranie w Dziekanacie odpisów dyplomu wraz z suplementem do dyplomu (co najmniej 5 dni przed Graduacją) oraz zwrot legitymacji studenckiej WSIiZ. Przypominamy również, że Dziekanat dla kierunków: Ratownictwo medyczne, Socjologia, Turystyka i rekreacja oraz Zdrowie publiczne znajduje się w Kielnarowej.

Wszyscy Państwo, którzy odebrali już oryginalny dyplom w Dziekanacie, a chcieliby uczestniczyć w Uroczystej Graduacji prosimy o kontakt z organizatorem – Dział Promocji 17 866 14 31.

Uczestnictwo w uroczystości jest nieodpłatne.

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem uroczystości.

Organizatorzy – Dział Promocji WSIiZ, tel. 017 866 14 31, pok. 228.