W Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie trwa rekrutacja na studia podyplomowe. Centrum Studiów Podyplomowych WSIiZ oferuje kształcenie na 50 kierunkach studiów z zakresu zarządzania, informatyki, administracji, ochrony zdrowia. Rekrutacja trwa do końca września br.

Skończyłeś już studia? Jednak ciągle czujesz niedosyt wiedzy i chcesz podnieść swoje zawodowe kompetencje? Zapoznaj się z szeroką ofertą kierunków studiów podyplomowych Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Zajęcia są realizowane w formie stacjonarnej, zdalnej w czasie rzeczywistym i hybrydowej.

Dla kilku kierunków studiów ustalone już zostały terminy rozpoczęcia pierwszych zajęć:

• 5 października startują: Master of Business Administration, Big Data – technologie analizy danych, Szacowanie nieruchomości
  • 12 października: Zarządzanie projektami IT
  • 19 października: Systemy i sieci komputerowe.

Terminy rozpoczęcia kolejnych kierunków studiów podyplomowych będą sukcesywnie zamieszczane na stronie Centrum Studiów Podyplomowych.

Masz jeszcze czas – rekrutacja trwa

Wśród nowości w ofercie CSP WSIiZ pojawiły się kierunki: Social Media Marketing, Rolnictwo prośrodowiskowe, Zarządzanie bezpieczeństwem i jakością w lotnictwie oraz Zarządzanie w lotnictwie.

Kandydaci mogą ubiegać się o dofinansowanie studiów podyplomowych składając wnioski do właściwych instytucji – operatorów realizujących programy wsparcia rozwoju kompetencji osób dorosłych.

Studia podyplomowe we WSIiZ wyróżniają się tym, że programy tworzone i konsultowane są przez specjalistów danej branży. To przekłada się na praktyczny sposób prowadzenia zajęć dydaktycznych.

Całą ofertę studiów podyplomowych WSIiZ można znaleźć TUTAJ.