Mamy zaszczyt i ogromną przyjemność zaprosić Państwa na uroczystość wręczenia dyplomów ukończenia studiów licencjackich oraz magisterskich Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie.

Graduacja odbędzie się w dniach 27-28 listopada 2012 roku (wtorek-środa) w Centrum Turystyki i Rekreacji WSIiZ w Kielnarowej w budynku CEM w Auli KM8.

grupa

data graduacji

godz.

UDD, UDZ, UAZ

14.00

UTD, UTZ, UZZ

16.00

UID, UIZ, UED, UEZ

18.00

LED, LEZ, LBD, LBZ

14.00

LAD, LAZ, LDD, LDZ

16.00

LTD, LTZ, LZD, LZZ, LRZ

18.00

W celu przygotowania się do uroczystości (ubranie się w togi i birety) prosimy o przybycie na około 45 minut przed rozpoczęciem uroczystości do szatni. Przewiduje się, że czas trwania graduacji nie przekroczy 60 minut.

Udział w Uroczystości należy potwierdzić najpóźniej do 24 listopada 2012 pod adresem www.imprezy.wsiz.pl/graduacja2012

UWAGA! Dziekanat WSIiZ przypomina, że warunkiem otrzymania dyplomu ukończenia studiów podczas uroczystej GRADUACJI jest uzyskanie oceny pozytywnej na egzaminie dyplomowym, odebranie w Dziekanacie odpisów dyplomu wraz z suplementem do dyplomu (co najmniej 3 dni przed Graduacją) oraz zwrot legitymacji studenckiej WSIiZ. Przypominamy również, że Dziekanat dla kierunków: Informatyka, Ratownictwo medyczne, Turystyka i rekreacja oraz Zdrowie publiczne znajduje się w Kielnarowej.

Wszystkich Państwa, którzy odebrali już oryginalny dyplom w Dziekanacie, a chcieliby uczestniczyć w Uroczystej Graduacji prosimy o kontakt z organizatorem – Dział Promocji 17 866 12 15.

Uczestnictwo w uroczystości jest nieodpłatne.

Organizatorzy – Dział Promocji WSIiZ, tel. 17 866 12 15, 17 866 14 31 pok. 228.

Magdalena Głodowska