Jeszcze tylko do 5 listopada 2010 roku trwa test ibuka na naszej uczelni! Wersja testowa jest dostępna na wszystkich komputerach w sieci szkoły.

Każdy użytkownik w sieci uczelni, po wejściu na specjalną stronę internetową ma dostęp do wszystkich książek z zakresu m.in. nauk ekonomicznych, humanistycznych, matematyczno-przyrodniczych, informatyki. Do dyspozycji czytelników pozostają także słowniki, leksykony, a także publikacje w języku angielskim i niemieckim.

W bibliotece można także otrzymać hasła do zdalnego dostępu i korzystać z oferty testowej z komputerów domowych.

Pamiętajcie Wasza biblioteka nie kończy się w jej budynku, tylko sięga dużo dalej – do sieci!
Czekamy na Ciebie w sieci Twojej uczelni! Zapraszamy również na naszą stronę na facebooku