3 marca 2016 roku w Hali Podpromie odbyły się XV Podkarpackie Targi Pracy, których organizatorem było Biuro Karier WSIiZ. Targi Pracy, jak co roku cieszyły się ogromnym zainteresowaniem zarówno ze strony firm jak i odwiedzających.

– XV edycję Podkarpackich Targów Pracy odwiedziło ponad 4 tysiące osób poszukujących zatrudnienia, a setki miejsc pracy oferowało 66 pracodawców. Te liczby pokazują, jak dużą renomą cieszą się organizowane przez nas targi– informuje Ewa Podgórska, kierownik Biura Karier.

Podczas tegorocznej jubileuszowej XV edycji Biuro Karier zorganizowało również na Hali Podpromie prezentacje firm. Większość z nich była prowadzona w języku angielskim, co pozwoliło zapoznać się z daną firmą również studentom rzeszowskich uczelni pochodzących z zagranicy.

Na targach zaprezentowały się nie tylko firmy regionalne prezentujące różne branże, ale również prowadzące działalność na skalę europejską. Firma doradczo-usługowa Deloitte, partner strategiczny WSIiZ zamierza w najbliższym czasie zatrudnić w rzeszowskim biurze kilkaset osób. Ponadto swoje oferty przedstawili reprezentanci: Lubelskiej Wyżyny IT, MTU Aero Engines Polska Sp. z o.o., OPTeam S.A., HISPANO-SUIZA Polska Sp. z o.o., Aero Gearbox International Poland Sp. z o.o., Poczty Polskiej S.A.
Partnerem strategicznym XV Podkarpackich Targów Pracy była firma Deloitte.

Partnerem technologicznym XV Podkarpackich Targów Pracy była firma G2A.com.

Partnerami wspierającymi XV Podkarpackich Targów Pracy były firmy: Asseco Poland S.A., Nestlé Polska S.A., Grupa Pracuj.pl, Lufthansa Sp. z o.o.

Regionalne oraz ogólnopolskie media chętnie włączyły się w promocję XV Podkarpackich Targów Pracy. Gazeta Wyborcza wydała specjalny dodatek dotyczący Targów Pracy, w którym ukazał się również wywiad z Prorektorem ds. Nauczania WSIiZ dr. Andrzejem Rozmusem. Zapraszamy do przeczytania go.

Media o targach:
Gazeta Wyborcza