Najlepsza polska slalomistka na rolkach – Klaudia Hartmanis – studentka Aviation Management Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie została nominowana do tytułu „Sportowiec Roku 2015” w Plebiscycie Nowin. Głosowanie trwa do 7 stycznia!

Głosować można na trzy sposoby.

Po pierwsze, tradycyjnie – poprzez kliknięcie specjalnego łącza na stronie internetowej nowiny24.pl. Jedno kliknięcie to jeden głos.

Po drugie, facebook. Tutaj głosy liczone są podwójnie.

Po trzecie, przez sms. Każdy sms liczony jest jak 10 głosów.

Dlaczego swój głos warto oddać na Klaudię Hartmanis? Przypomnijmy. Studentka WSIiZ jest Mistrzynią Polski i Wicemistrzynią Europy w Freestyle Slalom Skating. Wraz ze swoim partnerem Michałem Sulinowskim zajmuje 1. miejsce na świecie w kategorii freestyle slalom pair (worldslalomseries.com/rankings).

Doskonałe warunki do treningów mistrzyni polski zapewnia Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania, gdzie na co dzień nie tylko studiuje, ale również trenuje w hali sportowej w kampusie WSIiZ w Kielnarowej.

Głosowanie w Plebiscycie „Sportowiec Roku 2015” Gazety Codziennej Nowiny trwa do 7 stycznia. Oddaj swój głos!

Zobacz film o Klaudii Hartmanis