Artur Pruś, student WSIiZ a jednocześnie uznany filmowiec z Rzeszowa, rozpoczyna kolejną produkcję. Do rozpoczęcia zdjęć potrzebuje jeszcze tylko jednej aktorki.

Film nosi, a właściwie nosić będzie tytuł "Kocham Cię kochanie moje". Będzie to krótkometrażowa opowieść o miłości, pożądaniu i braku miłości. Zdjęcia do filmu będą realizowane w połowie lutego w Rzeszowie.

Twórcą filmu jest Artur Pruś, czyli Arczi. Na swoim koncie ma kilka krótkometrażowych produkcji i kilkanaście nagród na festiwalach filmowych w kraju i za granicą. Obecnie studiuje Informatykę w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

– Obecnie szukamy kobiety w wieku 18-28 lat o "wyglądzie modelki" do głównej roli. Bez ogródek – rola jest trudna. Oprócz atrakcyjnego wyglądu, wymagamy niewątpliwie talentu aktorskiego. Kasting odbędzie się 30 stycznia w Rzeszowie – wyjaśnia Arczi.

– Aby zgłosić swoja kandydaturę, należy wysłać maila na adres arczi.coder@gmail.com o temacie "Kasting imię nazwisko", a w treści zamieścić: imię i nazwisko, wiek, zainteresowania, ewentualne doświadczenie, 2-3 fotografie, i coś od siebie, jeśli masz ochotę – zaprasza Arczi.