Wśród nominowanych do prestiżowego konkursu ART OF PACKAGING w Poznaniu znalazło się dwoje studentów WSIiZ. Krystian Kurlej i Aleksandra Bieleń są studentami pierwszego roku kierunku: Grafika komputerowa i produkcja multimedialna.

Praca Krystiana Kurleja została nominowana w kategorii OPAKOWANIE DE LUXE, a praca Aleksandry Bień jest nominowana do WYRÓŻNIENIA PRZEWODNICZĄCEJ JURY. Zgłoszone do konkursu opakowania powstały w ramach zajęć  Pracownia Technik Projektowania i Technik Przekazu prowadzonej przez dr Krzysztofa Gronia.

ART OF PACKAGING  – Perły wśród Opakowań to ogólnopolski konkurs na najlepsze opakowanie roku. Od 2006 roku organizowany jest w Poznaniu i promuje branżę związaną z nowoczesnym przemysłem opakowaniowym. Ideą Konkursu jest promowanie innowacyjności, kreatywności oraz konkurencyjności polskich opakowań na rynku krajowym oraz rynkach zagranicznych. ART OF PACKAGING ma dwie edycje: Debiuty oraz Professional. Wyniki konkursu poznamy 20 września 2021.