Były wiersze, tradycyjne pieśni i tańce oraz świąteczne dania. W ramach przedmiotu Business Communication odbyło się kolorowe wielokulturowe spotkanie, w którym wzięli udział wszyscy studenci pierwszego semestru I roku studiów I stopnia ścieżek anglojęzycznych.

W ramach świątecznych zajęć na przedmiocie Business Communication studenci przygotowali m.in. prezentacje dotyczące kultur na całym świecie, prezentowali wiersze oraz śpiewali świąteczne piosenki. Zgodnie z tradycją, jedna z grup przygotowała dla mikołajkowe drobne upominki, losując wcześniej nazwiska koleżanek i kolegów. Studenci mieli także okazję spróbować tradycyjnych ciast świątecznych przygotowanych przez Panią mgr Małgorzatę Wejsis-Gołębiak.

Zajęcia były nie tylko wspaniałą zabawą, ale także wartościowym elementem praktycznego ćwiczenia komunikacji i pozwoliły studentom z kilkunastu krajów poznać zwyczaje świąteczne w Polsce oraz w krajach pochodzenia swoich koleżanek i kolegów – podsumowuje mgr Małgorzata Wejsis-Gołębiak.