Zakład Filologii Angielskiej WSIiZ zaprasza na spotkanie autorskie z Karoliną Winiarską, które odbędzie się 12 kwietnia br. Karolina Winiarska jest rzeszowianką i jedną z najciekawszych polskich autorek powieści obyczajowych, absolwentką filologii angielskiej, a prywatnie – pasjonatką podróży, mamą, żoną i nauczycielką.

Plakat – na ciemnym tle, po lewej stronie zdjęcie kobiety, w prawym górnym rogu logo Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie. Poniżej napis – LOŻA BIZNESU. Pod spodem biały napis – Spotkanie autorskie z Karoliną Winiarską. W dolnym prawym rogu znajduje się data 12.04.2024, godzina 10:00-11:30 i napis – RA236 WSIiZ, Sucharskiego 2

Karolina Winiarska, debiutując powieścią „Następnym razem”, nie tylko spełniła swoje marzenie o pisarstwie, ale także udowodniła, że za pasją warto podążać bez względu na przeszkody. Jej najnowsza książka „Diament i Róża” to emocjonująca wyprawa do serca Afryki i zarazem nostalgiczna podróż w czasie do lat 90. XX wieku, która każdego czytelnika zmusza do refleksji i głębokich emocji.

Podczas spotkania Karolina Winiarska opowie, dlaczego pisze o kobietach, podzieli się tajnikami swojego procesu twórczego i zdradzi, jak studia filologiczne wpłynęły na jej karierę pisarską. To również szansa, by zadać własne pytania i dowiedzieć się więcej o inspiracjach, którymi autorka kieruje się przy pisaniu.

Druga część spotkania to szansa dla każdego, kto marzy o pisarskiej karierze, czyli warsztaty creative writing pod kierunkiem Karoliny Winiarskiej. To unikalna okazja, aby podszkolić własne umiejętności pisarskie i otrzymać cenne wskazówki od doświadczonej autorki.

Nie przegap tej niezwykłej okazji, aby spotkać się z Karoliną Winiarską i zagłębić w fascynujący świat literatury. Spotkanie jest kierowane do wszystkich kierunków polskojęzycznych i wszystkich tych, którzy interesują się tematyką pisarstwa i literatury. Pierwsza część spotkania odbędzie się w języku polskim.

Do zobaczenia 12 kwietnia br. w godzinach 10.00-11.30 w sali RA236.!