Renata Grabska, słuchaczka Akademii 50+ Wyższej szkoły Informatyki i Zarządzania wywalczyła tytuł Mistrzyni Polski Masters w biegu na 10 km w kategorii wiekowej 65-69 lat. Złoty medal wywalczony podczas festiwalu Biegów w krynicy Zdroju dla pani Renaty to nie tylko przepustka, ale też zachęta do walki o mistrzostwo świata w 2019 roku.

„Ambasador Festiwalu Biegów to bardzo aktywna osoba, propagująca bieganie bez względu na rodzaj imprezy i przebiegnięty dystans” – tak swoją rolę podsumowuje Renata Grabska. – „Do Krynicy przyjeżdżam od zarania dziejów Festiwalu, czyli od roku 2010. Do tej pory biegałam głównie na 10 km i czyniłam to z sukcesami, zdobywałam tytuł mistrzyni Polski weteranek w swoich kategoriach wiekowych. Mój najlepszy czas w Życiowej Dziesiątce to 44 minuty i 59 sekund. Na dystansie Półmaratonu oraz w Koral Maratonie też zajmowałam pierwsze miejsca w swojej kategorii wiekowej.”

Serdecznie gratulujemy Pani Renacie zwycięstwa, dopingujemy i czekamy na dalsze sukcesy!