W dniach 15-18 kwietnia br. Klub Akademicki IQ zamieni się w salę kinową. Zapraszamy na rzeszowską edycję Ogólnopolskiego Niezależnego Festiwalu Animacji O!PLA, który pokazuje najciekawsze i najbardziej wartościowe animacje minionego roku.

15 kwietnia o godz. 18:00 rozpoczniemy od kategorii producenckiej, gdzie będziecie mieli okazję podziwiać dzieła zrealizowane w wytwórniach i studiach filmowych. CZAS TRWANIA PROGRAMU: 86′ (7 filmów)

16 kwietnia o godz. 18:00 przeniesiemy się do świata animacji studenckiej, gdzie młodzi adepci szkół artystycznych i filmowych zaprezentują swoje niezwykłe pomysły i umiejętności. CZAS TRWANIA PROGRAMU: 69′ (10 filmów)

17 kwietnia o godz. 18:00 czekają na Was projekcje w kategorii off&go, filmy w pełni niezależne, powstałe poza szkołą/systemem producenckim, a także filmy zrealizowane przez amatorów. CZAS TRWANIA PROGRAMU: 75′ (10 filmów)

18 kwietnia o godz. 18:00 na ekranie pojawi się set bardzo krótkich, chwytliwych i zaskakujących filmów animowanych (Animowane fraszki) oraz oficjalne animowane teledyski/wideoklipy. CZAS TRWANIA PROGRAMU: 63′ (10 fraszek i 12 wideoklipów)

Ogólnopolski Festiwal Animacji O!PLA

Podczas każdej z projekcji podczas 12. edycji Ogólnopolskiego Niezależnego Festiwalu Animacji to widzowie mają wpływ na wyniki, bo to głosy publiczności będą decydować o nagrodach i wyróżnieniach dla twórców. Do zobaczenia na festiwalu!

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zachęcamy do wcześniejszych zapisów.