W artykule „Liczą się studia na poziomie” opublikowanym wRzeczpospolitej, autor zwraca uwagę, że dziś młodzi ludzie zdająsobie sprawę, że czas spędzony na uczelni, to okres, który ma ogromnywpływ na ich późniejsze losy na trudnym rynku pracy.

Jak zaznacza Rzeczpospolita, żadna uczelnia na świecie nie może zagwarantować absolwentowi znalezienie pracy. Jednak ukończenie renomowanej szkoły wyższej może te szanse zwiększyć. Absolwenci konkretnych uczelni wynoszą określony poziom wiedzy, z czego pracodawcy zdają sobie sprawę i zwracają na to uwagę podczas rekrutacji pracowników.

WSIiZ od dawna wsłuchuje się w potrzeby rynku pracy i na tej podstawie przygotowuje ofertę edukacyjną. Przynosi to realne efekty. Po raz drugi z rzędu uczelnia otrzymała prestiżowy certyfikat Uczelnia Liderów, który potwierdza, że szkoła prowadzi studia w sposób, który jak najpełniej przygotowuje do absolwentów do pracy i kariery na całym, świecie i jest wysoko ceniona przez pracodawców.

Więcej w artykule: Liczą się studia na poziomie (Rzeczpospolita)