Czy wiesz w którym roku powołano WSIiZ, która z innowacji dydaktycznych została wprowadzona jako pierwsza lub gdzie znajduje się siedziba Radia Eter? – Jeśli tego typu pytania nie sprawiają Ci trudności, to zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie „QUIZ WSIiZ – Jak dobrze znasz WSIiZ?”!

„QUIZ WSIiZ – Jak dobrze znasz WSIiZ?” to konkurs organizowany z okazji Jubileuszu 25-lecia Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania, którego adresatami byli studenci i absolwenci WSIiZ. Formularz konkursowy składał się z 25 pytań, które zawierały po cztery odpowiedzi. Zadaniem uczestnika konkursu było wskazanie jednej z nich. W przypadku takiej samej ilości poprawnych odpowiedzi, o kolejności osób uwzględnionych na liście rankingowej zadecyduje czas udzielenia odpowiedzi.

„Celem konkursu jest zacieśnienie więzi międzypokoleniowych, zwrócenie uwagi na historię uczelni oraz etapy jej rozwoju. Celem pośrednim konkursu jest także zweryfikowanie wiedzy uczestników na temat aktualnych wydarzeń z życia społeczności akademickiej uczelni” – mówi Barbara Szpunar, Przewodnicząca Komisji Konkursowej. Dla laureatów „QUIZ WSIiZ – Jak dobrze znasz WSIiZ?” przygotowano liczne nagrody, m.in.: czytnik książek – PocketBook, słuchawki z mikrofonem, głośnik bezprzewodowy. Wszystkich, którzy chcą zwiększyć swoją szansę na wygraną, zapraszamy do zapoznania się z informacjami dostępnymi na stronie jubileuszowej WSIiZ oraz portalu uczelni.

Quiz dostępny był online we wtorek (15 grudnia) od godziny 9:00 do 21:00. Ogłoszenie wyników zaplanowane zostało na 17 grudnia 2020r.

Regulamin konkursu można pobrać TUTAJ.

Quiz WSIiZ