Przed wyborem uczelni i studiów, sprawdź nas. Przyjdź na dzień otwarty podczas którego weźmiesz udział w zajęciach oraz wykładach. Będziesz mógł porozmawiać z wykładowcami i studentami WSIiZ – dowiesz się jak tak naprawdę wyglądają studia we WSIiZ. Skorzystasz też z licznych atrakcji.

Odwiedź nas:

1 marca – Dzień Otwarty dla Klas Patronackich WSIiZ
22 marca – Dzień Otwarty dla uczniów i miłośników WSIiZ

Podczas Dnia Otwartego WSIiZ odbędą się liczne warsztaty, które pomogą uczniom zdobyć praktyczną wiedzę z danego zagadnienia. Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie to uczelnia, która kształci praktycznie – zajęcia prowadzone są przez praktyków, mają formę warsztatów, tj. lekcji wymagających aktywności i zaangażowania ucznia. Każda klasa może uczestniczyć w dwóch wybranych warsztatach.

Zajęcia będą prowadzone w godzinach od 9:00 do 13:30 i każde będą trwać około 50 min.

Tematy zajęć dla uczniów (dwa do wyboru):

1. Wykład motywujący „Możesz więcej niż myślisz” – Łukasz Krysztopik, Nauczymy-Cie.pl.
2. Nowoczesne dziennikarstwo – Marzena Mazurek, szef anteny Radia ESKA.
3. Kierunek studia! Internetowe i coachingowe narzędzia przydatne do wyboru studiów – Agata Warywoda, Sekcja Marketingu Interaktywnego WSIiZ.
4. Jak robić biznes na miarę Facebook-a? – Wojciech Pitura, Katedra Mikroekonomii WSIiZ.
5. Lekcja dietetyki – jak mądrze się odżywiać? – Urszula Binduga, Pełnomocnik Dziekana Wydziału Medycznego ds. Kierunku Dietetyka.
6. Matura z języka angielskiego? Zdaj na 100% – Renata Zrębiec, Galileusz Rzeszów.
7. Matura z języka polskiego? Zdaj na 100% – Karolina Mrozek, Galileusz Rzeszów.
8. Matura z matematyki? Zdaj na 100% – Marlena Kowalska, Galileusz Rzeszów.
9. Najciekawsze lotniska świata – Michał Nędza, Instytut Zarządzania Lotnictwem.
10. Toyota – ucz się zarządzania logistycznego od najlepszych – Kateryna Lysenko-Ryba, Katedra Logistyki i Inżynierii Procesowej.
11. Zarządzanie kryzysowe w sytuacji zamachu terrorystycznego – dr inż. Maciej Milczanowski, Katedra Bezpieczeństwa Wewnętrznego.
12. Spotkanie z Chinami – lekcja języka chińskiego – Qinghua Zhang-Żyradzka, Centrum Języków Obcych WSIiZ.
13. Warsztaty graficzne – Piotr Kordyś, Blue Cherry Studio, absolwent WSIiZ.
14. Wirtualna rzeczywistość – kierunek na przyszłość – Łukasz Bis, Pełnomocnik Dziekana Wydziału Administracji i Nauk Społecznych ds. kierunku Grafika komputerowa i produkcja multimedialna.
15. „Związki z mikrofalówki” i inne zjawiska społeczne w epoce nowych mediów – dr Barbara Przywara, Katedra Mediów, Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej.

Zajęcia dla nauczycieli:

1. Joga śmiechu – Ewa Gyurkovich, Ever Press Sp. z o.o.

Dodatkowe atrakcje, które przewidziano dla uczestników Dnia Otwartego:

1. Gra terenowa z wykorzystaniem aplikacji helloWSIiZ
2. Prezentacja druku 3D
3. Pokaz dronów oraz robotów
4. Makijaż, masaż rąk, malowanie paznokci
5. Obserwacje pracy radaru lotu oraz symulatora lotu
6. Analiza składu masy ciała
7. Wytwarzanie kosmetyków
8. Strzelnica multimedialna
9. Prezentacja życia studenckiego uczelni
10. Gifbox – każdy będzie mógł zrobić sobie pamiątkowego gifa
11. Gogle VR

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, każda klasa powinna do 17 marca 2017 roku potwierdzić chęć wzięcia udziału w Dniu Otwartym. Opiekunów klas prosimy o kierowanie zgłoszeń na adres e-mail:
ktokarz@wsiz.edu.pl lub telefonicznie do pana Krzysztofa Tokarza od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 – 15:30 pod numerem telefonu 17 866 14 31.

Dzień otwarty odbywa się w kampusie WSIiZ w Kielnarowej (Kielnarowa 386D). Transport we własnym zakresie.