Jak wystartować w branży IT? Jak zbierać doświadczenia w trakcie studiów? Na te i inne pytania odpowiedzą specjaliści podczas Dni Kariery WSIiZ organizowanych przez Biuro Karier WSIiZ i Klub Absolwenta WSIiZ.

Już 17 listopada 2022 w godzinach od 9:00 do 14:00 w holu głównym oraz w sali RA53 i Auli im. prof. Jerzego Chłopeckiego przy ul. Sucharskiego 2 odbędą się Dni Kariery WSIiZ. Spotkanie organizowane jest z myślą o studentach i absolwentach Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania poszukujących praktyk, staży, pracy.

Podczas wydarzenia 17 pracodawców z terenu województwa podkarpackiego będzie miało okazję przedstawić swoje oferty. Studenci będą mieli szansę do odbycia wielu fascynujących rozmów ze specjalistami, a także otrzymają wiele cennych inspiracji do przemyśleń na temat własnej ścieżki rozwoju osobistego i przyszłej kariery zawodowej.

Uczestnicy Dni Kariery z relacji pracodawców czy samych absolwentów WSIiZ, będą mogli dowiedzieć się m.in.: jak wystartować w branży IT (czy opłacalna jest praca etatowa, B2B czy własny StartUP), jak zbierać doświadczenia w trakcie studiów, jak przygotować się do rozmów kwalifikacyjnych. Odpowiedzi na te pytania pozwolą ocenić, jaki sposób pracy i jakie otoczenie najbardziej im odpowiada.

Lista firm uczestniczących w „Dniach Kariery WSIiZ”:

Aeroklub Rzeszowski
Agencja Reklamowa Roxart Sp. z o.o.
Borg Warner Poland Sp. z o.o.
Cyfrowa Foto Sp. z o.o.
CWT eCENTER Polska Sp. z o.o
Deloitte CE Business Services Center Sp. z o.o.
Dioxid Sp. z o.o.
e-Bi Sp. z o.o.
EME AERO Sp. z o.o.
Enfoglobe Sp. z o.o.
Est-Polska Sp. z o.o.
Ideo Sp. z o.o.
Omega Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o
Phinance S.A.
Sagitum S.A.
Transition Technologies-Software Sp. z o.o.
WhyNotTravel Sp. z o.o Sp. k. z siedzibą w Kielnarowej

Program wydarzenia:

09.00 – 09.45 „Konsultant ds. Podróży Służbowych – CWT eCENTER Polska – jak być częścią naszego zespołu”

09.50 – 10.20 „Jak rozpocząć karierę, studiując w Polsce”

10.45 – 11.15 „Start w branży IT – od czego zacząć?”

11.30 – 12.00 „Jak zbudować biznes i relacje o solidnych fundamentach”

12.15 – 12.45 „Kariera w branży IT – etat, B2B czy własny StartUp? Analiza rynku”

Wykłady po angielsku poprowadzą: CWT eCENTER Polska Sp. z o.o. oraz Cyfrowa Foto Sp. z o.o.
Natomiast wykłady po polsku poprowadzą: Ideo sp. z o.o., Kinga Bednarz, absolwentka kierunku Kosmetologia – Właścicielka Glow Atelier by Kinga Bednarz, a także marki odzieżowej Apparel Poland, Krzysztof Ładoński, absolwent kierunku Zarządzanie – Dyrektor Regionalny w firmie Enfoglobe Sp. z o.o.

Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na stronie Biura Karier WSIiZ.