Dr Sarp Güneri oraz student Alireza Hoghoughi Esfahani z Kolegium Zarządzania WSIiZ wzięli udział w prestiżowej konferencji – „Oblicza dobrobytu”, zorganizowanej przez Powiślańską Szkołę Wyższą w Gdańsku. Podczas konferencji przedstawili prezentację na temat „Zrównoważonego rozwoju w lotnictwie”.

Konferencja odbyła się 25 maja br. w Gdańsku. Jej głównym celem było zbadanie różnych oblicz dobrobytu, ze szczególnym uwzględnieniem zrównoważonych praktyk w różnych branżach.

Podczas panelu środowiskowego, dr Sarp Güneri oraz student Alireza Hoghoughi Esfahani z Kolegium Zarządzania WSIiZ, przedstawiliśmy kompleksową prezentację na temat „Zrównoważonego rozwoju w lotnictwie”. Koncentrowała się ona na najnowszych osiągnięciach i wyzwaniach w zakresie uczynienia lotnictwa bardziej zrównoważonym, podkreślając ciągłe wysiłki i wkład badawczy WSIiZ w tym krytycznym obszarze.

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie konsekwentnie promuje badania naukowe i przyczynia się do rozwoju wiedzy poprzez liczne artykuły. Udział przedstawicieli WSIiZ w tej konferencji podkreślił zaangażowanie Uczelni w zrównoważony rozwoju w lotnictwie i dostosowanie się do globalnych wysiłków na rzecz walki ze zmianami klimatu.