KAROLINA BZDYRA, KRZYSZTOF DEMIDOWSKI – KONCERT LAUREATÓW WSIiZ ma TALENT

Przejmujący, liryczny głos i nastrojowe melodie człowieka orkiestry – to muzyczna siła duetu Karolina Bzdyra & Krzysztof Demidowski.

Karolina studiuje dietetykę w rzeszowskiej WSIiZ. Jest laureatką wielu konkursów wokalnych, artystką poszukującą a zarazem odważnie kroczącą własną, świadomą ścieżką muzyczną. Od roku w tej niezwykle miłej dla ucha i poruszającej przesłaniem tekstów wędrówce przez mikroświat poetyckich słów i nut, towarzyszy jej Krzysztof – multiinstrumentalista. Studiuje mechatronikę na Politechnice Rzeszowskiej, grywał w zespołach rockowych i dzięki rozmaitym doświadczeniom muzycznym znakomicie odnajduje się w różnych brzmieniach nie unikając w swoich kompozycjach przenikania się estetyk. Dzięki umiejętności gry na wielu instrumentach i zastosowaniu loopera, w pojedynkę wypełnia scenę dźwiękami, które w połączeniu z głosem Karoliny tworzą bardzo ciekawą propozycję muzyczną.

Duet bezapelacyjnie wygrał ostatnią edycję międzynarodowego konkursu „WSIiZ ma Talent” organizowanego przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, jego nagranie gościło na Podkarpackiej Liście Przebojów Polskiego Radia Rzeszów a obecnie szykuje się do udziału w kilku festiwalach.

1. kwietnia Karolina i Krzysztof wystąpią w klubie IQ ze swoimi autorskim piosenkami z Krainy Łagodności. Dla miłośników nowoczesnej piosenki autorskiej będzie to prawdziwa muzyczna uczta. W koncercie wystąpią także goście – finaliści WSIiZ ma Talent.

Karolina Bzdyra, Krzysztof Demidowski – koncert

02 kwietnia 2019 (wtorek), godz. 19:00, IQ Club (Sucharskiego 2); wstęp wolny

Dołącz do wydarzenia na FB

Media o zespole

ANOTHER – KONCERT ZESPOŁU

Rockowe brzmienie ze studencką energią – to wizytówka grupy AnotheR, która zagra koncert w IQ Club.

Grupa powstała w listopadzie 2018 roku. Młodzi ludzie, studenci WSIiZ, którzy grali w różnych zespołach połączyli siły, żeby mimo różnych poglądów realizować wspólną, muzyczną pasję.

Polsko-ukraiński rockowy kolektyw szybko się rozwija opracowując kolejne autorskie utwory. Anna Baiol (wokal), Dawid Zozulia (gitary), Paulina Grubman (gitary), Wojtek Szwed (perkusja) zagrają swój autorski materiał podczas koncertu w IQ Club 4 kwietnia o godzinie 19 – wstęp wolny. Kto wie, może będą to narodziny supergrupy? Z niejednego klubu studenckiego wychodziły muzyczne gwiazdy…

ANOTHER – koncert

04 kwietnia 2019 (czwartek), godz. 19:00, IQ Club (Sucharskiego 2); wstęp wolny