Znamy zwycięzców II tury rekrutacji studentów, którzy wezmą udział w zajęciach prowadzonych metodą tutoringu w ramach projektu „Mistrzowie Dydaktyki”. Dzięki udziałowi w projekcie studenci będą mieli możliwość pracy oraz rozwoju pod okiem przeszkolonych tutorów.

Projekt „Mistrzowie Dydaktyki” jest organizowany przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego i jest odpowiedzią MNiSW na zmieniające się realia demograficzne, w których coraz większe znaczenie będzie miała praca indywidualna ze studentem lub małą grupą.

Tutorami w projekcie są: dr Iwona Leonowicz – Bukała, dr Konrad Szocik, mgr Sylwia K. Mazur oraz mgr Łukasz Bis, którzy brali udział w szkoleniach prowadzonych przez europejskiej uczelnie znajdujące się w pierwszej setce listy szanghajskiej. Dr Iwona Leonowicz – Bukała, mgr Sylwia K. Mazur oraz mgr Łukasz Bis rozwijali swoje umiejętności pod okiem specjalistów z Uniwersytetu w Groningen. Szkolenie było dwuetapowe: pierwsza część trwała dwa tygodnie i odbywała się w Holandii, druga składała się z trzech szkoleń przeprowadzonych w Polsce. Z kolei dr Konrad Szocik spędził trzy tygodnie na University College w Londynie.

Uczestnicy projektu będą pracowali nie tylko nad rozwojem naukowym, lecz także nad rozwojem kompetencji miękkich.

Tabela rankingowa studentów – II tura