Plakat „Owoc chciwości” Dominika Kamińskiego, studenta studiów II stopnia na kierunku Projektowanie graficzne, jest częścią wystawy towarzyszącej Festiwalowi Sztuki Aktorskiej Teatropolis w Łodzi. Praca studenta WSIiZ znalazła się wśród wyróżnionych 32 prac, wszystkich zgłoszeń było 224.

Wśród laureatów pojawiło się wielu plakacistów znanych w całej Polsce tj: Szymon Szymankiewicz, Monika Starowicz czy wykładowczyni WSIiZ  dr hab. Patrycja Longawa, pod której okiem tworzone są plakaty w Kole Naukowym Projektowania Plakatu – B1. Prace oceniało jury w składzie: Agnieszka Ziemiszewska, Marcin Władyka, Andrzej Pągowski, Andrzej Seweryn i Krzysztof Witkowski.

Plakat „Owoc chciwości” Dominika Kamińskiego to wizualna interpretacja dramatu „Balladyna” Juliusza Słowackiego, przedstawia ludzką czaszkę zrobioną z malin. Połączenie nasyconych barw czerwieni z zielenią, tworzy mocny kontrast, który potęguje emocjonalny przekaz plakatu. Czerwień owocu symbolizuje krew i zabójstwo, a zieleń poza chciwością kojarzy się z toksycznością i zepsuciem. Praca powstała pod opieką artystyczną dr hab. Patrycji Longawy.

Czaszka z czerwonych malin na zielonym tle, na dole napis Balladyna