Jak rozwinąć własny biznes? Jak go sfinansować? Na jakie kruczki prawne uważać? Jak prowadzić biznesowe negocjacje? Między innymi o tym będzie traktować szkolenie, które już niebawem odbędzie się w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

"Postaw na przedsiębiorczość" to projekt zapewniający bezpłatne szkolenia m.in. z zakresu prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Obejmuje on cykl warsztatów, które podzielono na następujące moduły:

• Jak rozwinąć własny biznes?
  • Pozyskiwanie kapitału
  • Budżetowanie z elementami planowanie finansowego
  • Techniki i narzędzia marketingowe
  • Nowoczesne technologie w biznesie
  • Formalno-prawne aspekty zakładania firmy
  • Zarządzanie własnością intelektualną
  • Autoprezentacja i elementy negocjacji w biznesie.

Więcej informacji projekcie oraz karta zgłoszeniowa dostępne są pod adresem: www.ctiip.wsiz.edu.pl. Swój udział warto zgłosić jak najszybciej, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona!

Szczegółowych informacji na temat udziału w projekcie udziela sekretarz projektu:
mgr Joanna Poczynek,
e-mail: jpoczynek@wsiz.edu.pl,
tel: 017 866 11 73

Projekt realizowany jest w ramach programu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego „Kreator Innowacyjności – wsparcie innowacyjnej przedsiębiorczości akademickiej”