W grudniu 2013 roku Anna Szczygielska jako studentka Dziennikarstwa i komunikacji społecznej wystąpiła w uczelnianym konkursie „WSIiZ ma Talent”. Zajęła II miejsce. Teraz znalazła się w gronie dziesięciu finalistek konkursu „Fresh Talent”, organizowanego przez Radio ZET.

– Aby wziąć udział w konkursie należało nagrać swoją wersję piosenki „I Say a Little Prayer” śpiewanej przez Kayah i Andrzeja Piasecznego – wyjaśnia Anna Szczygielska. Spośród nadesłanych utworów komicja konkursowa wybrała dziesięć wokalistek i dziesięciu wokalistów, którzy od 24 października do 2 listopada walczą o głosy słuchaczy Radia ZET.

Posłuchaj nagrania absolwentki WSIiZ

Szczegóły konkursu

Aby zagłosować na Annę Szczygielską należy na stronie konkursu wybrać zakładkę FINALIŚCI, a następnie oddać głos na użytkownika aronaronski.