Stowarzyszenie Pokolenie ’89 powiększyło się o kolejnych członków. Dołączył do nich również Piotr Andreasik student Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

W miejscowych mediach aż huczało od tego, że pięcioro studentów Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie brało udział w rocznicy obrad Okrągłego Stołu, które odbyły się 6 kwietnia 2009 r. w kolumnowej sali Pałacu Prezydenckiego.

Jeden z uczestników obrad, Piotr Andreasik, student naszej uczelni, kształcący się na specjalności Reklama i Public Relations, odniósł znaczący sukces. Żak oficjalnie stał się członkiem Ruchu Młodego Pokolenia – Pokolenia ’89. Zaświadczenie podpisał pan Grzegorz Maj, prawnik, który jest prezesem zrządu instytucji, która skupia w swoich szeregach ludzi młodych chcących mieć decydujący wpływ na przyszłość Polski.

– Jestem mile zaskoczony tym, że mogę należeć do tak wspaniałej organizacji, którą jest Ruch Młodego Pokolenia. W tym miejscu pragnę podziękować wszystkim pracownikom Biura Karier WSIiZ, a także władzom i pracownikom uczelni za wyrażenie zgody na mój wyjazd do Warszawy, na debatę z okazji rocznicy obrad Okrągłego Stołu. Miało to decydujący wpływ na podjęcie decyzji o moim wstąpieniu w szeregi Ruchu Młodego Pokolenia" – powiedział nam zadowolony student.

Piotrkowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w życiu zawodowym!

Autor: Radosław Chmiel