Czym jest poczucie własnej wartości i dlaczego jest takie ważne. Jaki ma wpływ na podejmowane przez nas decyzje, nawiązywane przez nas relacje, dokonywane przez nas życiowe wybory. Jak poczucie własnej wartości kształtuje relację, którą mamy z samym sobą. Na te i inne pytania odpowie mgr Agata Ziemiakowicz podczas swojego wykładu „Poczucie własnej wartości – Twoja supermoc”. Wykład odbędzie się w ramach cyklu „Zdrowe relacje, zdrowa psychika” na kanale YouTube WSIiZ.

Poziom poczucia własnej wartości odpowiada za nasze podejście do życia. Kształtuje nasze decyzje, relacje, wybory. Ale przede wszystkim jest odpowiedzialny za to, jak funkcjonujemy i czujemy się sami ze sobą.

Na wykładzie opowiem o tym, co znaczy mieć zdrowe poczucie własnej wartości. Wyjaśnię także, że nie jest to jedyny wyznacznik szczęścia, ale jeden z kluczowych. Podpowiem, jak poczucie własnej wartości można wypracować, tak by mieć satysfakcjonujące relacje i satysfakcjonujące życie oraz być bardziej spełnionym  – mówi mgr Agata Ziemiakowicz – psycholożka, terapeutka specjalizująca się i kształcąca w nurcie poznawczo-behawioralnym, z Akademickiego Centrum Rozwoju Osobistego i Psychoterapii Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania.

Wykład odbędzie się 30 kwietnia br. (wtorek), o godz. 18:00 na kanale YouTube WSIiZ.

Cykl wykładów psychologicznych pt. „Zdrowe relacje, zdrowa psychika”

Wykłady poprowadzą specjaliści Akademickiego Centrum Rozwoju Osobistego i Psychoterapii działającego przy Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie. Jednostka na co dzień świadczy pomoc studentom i pracownikom Uczelni w zakresie zdrowia psychicznego. W ramach cyklu odbędą się trzy spotkania on-line w formie wykładów publikowanych na kanale YouTube.

Spotkanie dofinansowano ze środków budżetu państwa w ramach programu Ministra Edukacji i Nauki pod nazwą Społeczna Odpowiedzialność Nauki.