O atrakcyjnych aplikacjach webowych oraz wizualizacjach 2D i 3D opowie na wykładzie otwartym dla studentów Informatyki I stopnia Piotra Luśnia z firmy Xebia. Spotkanie będzie połączone z prezentacjami firmy Xebia Poland oraz nowej specjalizacji dostępnej dla studentów WSIiZ stworzonej we współpracy z Xebią.

Termin: 21.05.2024. godz. 16.30
Prowadzący: Piotr Luśnia – firma Xebia
Temat: „Odkryj świat wizualizacji na Frontendzie.”

Opis wykładu: Programowanie nie musi być nudne.  Zobacz jak łatwo możesz tworzyć atrakcyjnie wizualnie aplikacje webowe. Zostań mistrzem Frontendu! Wykorzystaj w pełni swoje zdolności, aby tworzyć ciekawe projekty dla klientów z całego świata. Dowiedz się czym są wizualizacje 2D i 3D.

Czas trwania: do 45 min. część merytoryczna, następnie prezentacja specjalizacji, prezentacja firmy Xebia, pytania od słuchaczy.

Frontend to widoczna część strony strony internetowej, czyli interfejs strony, menu, grafiki, animacje czy układ tekstu.

Xebia Poland – firma IT z ponad 20-letnią tradycją, zrzesza ponad 6000 ekspertów na całym świecie. Specjalizuje się w Agile, DevOps, Data i AI, Cloud, Software Technology, Security, Low Code i Microsoft Solutions, a pracuje między innymi dla Goodyear, UPS, Schmitz Cargobull czy TESCO. W Polsce Xebia zatrudnia ponad 1000 pracowników.