Nowy sezon sportowy rozpoczęty. Poniżej podsumowanie oraz plany na przyszłość.

W sobotę 26 października reprezentanci naszego KU AZS brali udział w pierwszych zawodach nowego sezonu w ramach Akademickich Mistrzostw Województwa Podkarpackiego we wspinaczce sportowej. Na ściance wspinaczkowej w hali Politechniki Rzeszowskiej rywalizowało ze sobą 5 uczelni, około 50 zawodników i zawodniczek. WSIiZ reprezentowali: Małgorzata Bodziany, Yurii Frolov, Anastassiia Khropata. Po zsumowaniu wyników w obu konkurencjach (czas i trudność) zajęliśmy ostatecznie V miejsce z dorobkiem 212 punktów. Pomimo, że tym razem nie udało się nam wywalczyć miejsc medalowych, atmosfera w trakcie i po zawodach była bardzo pozytywna.

Zobacz fotorelację z wydarzenia oraz  szczegółowy opis

4 listopada zorganizowaliśmy w Kielnarowej turniej w tenisa stołowego o Mistrzostwo WSIiZ. Jednocześnie zawody miały na celu wyłonić reprezentację na mistrzostwa wojewódzkie. W zawodach wzięło udział dziesięciu zawodników.

15 listopada nasza Reprezentacja tenisistów stołowych brała udział w drużynowych Akademickich Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego w tenisie stołowym. Były to zawody udane, aczkolwiek do upragnionych miejsc medalowych brakło niedużo… Panowie finalnie zajęli 4 miejsce, a Panie zakończyły zawody na miejscu 6.W marcu zawody indywidualne, więc jesteśmy bardzo optymistycznie nastawieni. Dziękujemy za to, że reprezentowaliście nasz Klub! Kadra: Sabina Kozik, Greta Matłosz, Jakub Jamrozik, Hubert Sokół, Andrii Lutynets, Artur Skubisz, Bartłomiej Hajder, Denis Khvost.

W poniedziałek, 18 listopada zakończyliśmy dwuetapowy Międzynarodowy Turniej Futsalowy. W zawodach wzięło udział 7 międzynarodowych drużyn. Po zaciętej walce w meczu finałowym pomiędzy zespołem Jaszury i FC Pamir, puchar powędrował  do reprezentacji Jaszczurów.

W najbliższy piątek, 22 listopada organizujemy w naszej hali w Kielnarowej turniej eliminacyjny do Mistrzostwa Podkarpacia w siatkówce kobiet. Nasze reprezentantki rozpoczną grę około godziny 10 rano. Zapraszamy serdecznie do kibicowania naszym zawodniczkom.

W niedzielę, 24 listopada walczymy w Akademickich Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego w pływaniu. Zawody rozpoczną się o godzinie 9.30 na pływalni ROSiR w Rzeszowie. Zapraszamy kibiców!

W sobotę, 30 listopada startujemy w Akademickich Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego w futsalu mężczyzn i kobiet. Bardzo liczymy na dobre występy męskich i żeńskich reprezentacji. Zawody odbędą się w obiektach Politechniki Rzeszowskiej.

GO WSIiZ!