To nie był łatwy wybór. Na II Przegląd Prac Graficznych „Deadline” spłynęło 5 tysięcy projektów, z czego wyłonionych zostało 30 prac graficznych i 15 animacji. W obu kategoriach najlepsze okazały się dziewczyny z II roku grafiki komputerowej i produkcji multimedialnej.

Zwycięstwo w kategorii grafika przypadło Darii Pyziak, autorce pracy „Cztery żywioły”, nagrodę za najlepszą animację otrzymała natomiast Dominika Mazur za „Eksperyment”. – Ta wystawa to obraz profesjonalizmu, talentu i zaangażowania naszych słuchaczy. Cieszymy się, że mamy takie osoby na naszej uczelni – podkreśla Prorektor ds. Nauczania, dr hab. Andrzej Rozmus, prof. WSIiZ. Chcemy co roku nagradzać najlepszych studentów i motywować ich do dalszej pracy – dodaje mgr Łukasz Bis, Prodziekan Kolegium Mediów i Komunikacji Społecznej ds. kierunku Grafika komputerowa i produkcja multimedialna.

Wszystkie zakwalifikowane do przeglądu prace można oglądać w Centrum Edukacji Międzynarodowej w Kielnarowej, wystawa będzie czynna przez cały rok, natomiast w wersji online prace można oglądać TUTAJ