Czego nie może zabraknąć w dniu urodzin? – Oczywiście życzeń dla solenizanta! Dlatego zachęcamy do nagrania krótkiego filmiku z życzeniami dla 25-letniej Solenizantki – Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

8 marca 2021 r. przypada 25. rocznica powołania WSIiZ. Niestety, względy sanitarno-epidemiologiczne w okresie pandemii koronawirusa uniemożliwiają zorganizowanie okolicznościowego wydarzenia, w trakcie którego można byłoby wspólnie świętować, wznieść toast i choć na chwile przenieść się w rozmowach do czasów kiedy pierwszy raz pojawiliśmy się w murach tej wyjątkowej Uczelni. Z pomocą przychodzi jednak Internet …

W związku z powyższym, prosimy o nagranie filmów z życzeniami dla Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania. Nagranie należy przesłać do 24 lutego 2020 r., na adres 25lat@wsiz.edu.pl. Z nadesłanych życzeń zostanie przygotowany film, którego premiera odbędzie się w dniu 8 marca 2021 r. Na autorów najciekawszych życzeń czekają upominki.

TUTAJ sprawdź wymagania techniczne.