Koło Naukowe BOSS i Koło Naukowe „Kopalnia talentów” zapraszają wszystkich studentów do udziału w projekcie „Kuźnia menedżerów – od umiejętności interpersonalnych do menedżerskich”.

W ramach projektu można wziąć udział w bezpłatnych szkoleniach z zakresu umiejętności interpersonalnych i menedżerskich. W programie szkoleń m.in. komunikacja interpersonalna, sztuka autoprezentacji i wystąpień publicznych, radzenie sobie ze stresem i sytuacjami trudnymi, zachowania asertywne w relacjach zawodowych oraz przywództwo.

Narodowy Bank Polski docenił wartość merytoryczną projektu i przyznał na jego realizację grant w wysokości prawie 18 000 zł.

Szczegóły i formularz zgłoszeniowy znajdziecie na stronie www.boss.wsiz.edu.pl/kuznia

Rekrutacja trwa do 29 stycznia 2013 do godziny 12.00, zaś liczba miejsc jest ograniczona.

Już wkrótce informacje na temat terminów szkoleń.