Do 23 lutego br. otwarty jest nabór na Stypendium Kemitraan Negara Berkembang (Stypendium KNB) oferowane przez rząd Republiki Indonezji. Jest to wsparcie finansowe oferowane przyszłym studentom międzynarodowym, którzy chcą podjąć studia na poziomie licencjackim, magisterskim lub doktoranckim na jednym z 31 uniwersytetów partnerskich w Indonezji.

Kemitraan Negara Berkembang Scholarship oferuje możliwość nauki na najlepszych uniwersytetach w Indonezji, a poza tym życie w jednym z najbardziej zróżnicowanych i dynamicznych społeczeństw na świecie.

W 2024 roku Ministerstwo Edukacji, Kultury, Badań i Technologii Republiki Indonezji we współpracy z uniwersytetami-gospodarzami Stypendium KNB w Indonezji przyjmie na stypendium 222 kandydatów, w tym 30 stypendystów licencjackich, 162 stypendystów magisterskich i 30 stypendystów doktoranckich.

Aplikowanie na stypendium otwarte będzie 22 stycznia i potrwa do 23 lutego br. Wyniki naboru ogłoszone będą 10 czerwca.

Szczegółowe informacje o stypendium oraz naborze znajdują się na stronie KNB Scholarship Indonesia oraz w załączonym pliku.