“Myśli” to wystawa zrealizowana w ramach Koła Naukowego Fotografii. Składa się na nią 57 prac 27 studentów Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania. W trakcie wernisażu studenci przedstawią prace zrealizowane w ramach trzech wyzwań: „Emotions”, „Of the night” i „On the street”.

Wyzwania są osobnym projektem realizowanym wewnątrz Koła. Wyzwania, które nazywamy challenge’ami, to cotygodniowe tematy, które uczestnicy otrzymują na spotkaniu Koła. Mają tydzień na wykonanie, przygotowanie i wysłanie zdjęć. Prace oceniamy online, spotykając się wspólnie na Discordzie. Następnie najlepsze zdjęcia prezentujemy w naszych mediach społecznościowych: na fanpage’u na Facebooku i na Instagramie. Raz nawet mieliśmy 3 prace ex aquo, więc było aż 5 prac finałowych! – mówi Vincent Faustyna Przywara, osoba współprowadząca KN Fotografii. Przywara dodaje: Wystawa  pt. „Myśli” jest okazją do pokazania talentów członków Koła Naukowego Fotografii. Studenci mieli ponad dwa miesiące na wykazanie się kreatywnością w podejściu do tematów oraz na skompletowanie i wysłanie zdjęć. Każdy z członków Koła mógł podesłać do trzech zdjęć zrobionych dowolnym sprzętem w dowolnym czasie.

Wernisaż fotografii „Myśli” odbędzie się w środę 16 czerwca o godzinie 19:00 w IQ Club. Udział w wydarzeniu będzie także okazją do spotkań z artystami i rozmów w twórczej atmosferze. Wystawa potrwa do października tego roku.

Uczestnicy i Uczestniczki:
Gabriela Gorczyca, Julia Grabowska, Kamil Ustrzyński, Gabriela Giefert, Patrycja Głodek, Olha Ivanova, Anna Garbarz, Gabriela Lonc, Patrycja Duk, Julia Jurek, Magdalena Kosidło, Kinga Bysko, Marta Savka, Damian Karnicki, Halyna Smysh, Patrycja Gozdecka, Angelika Roman, Kuba Głogowski, Ania Szymańska, Paulina Wodzeń, Anastasiia Buha, Nikoleta Cybulska, Monika Stopyra, Dawid Tryka, Martyna Costazza, Zuzanna Dąbek, Vincent Przywara.